×

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Doğaya ve insan haklarına saygıyı ön planda tutmak,toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ederek,müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak kaliteli üretim imkanı sunmak.

VİZYONUMUZ

Dünyanın en iyi markalarına hizmet sunarak, onlar için en güvenilir üretim ortağı olmak.

DEĞERLERİMİZ

Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak Kanunlar ve yasal düzenlemelere uygun çalışmak İnsan haklarına saygılı davranmak Çevre konusunda azami hassasiyet göstermek ve üretimimizle ilgili çalışmalarımızda insan ve doğayı korumak için gerekli olan tüm tedbirleri almak Çalışanlarımıza övünç duyacakları,yeni fikirler üretebilecekleri,ilerlemeye açık şirket kültürü oluşturmak.

  • KALİTE

  • MEMNUNİYET

  • RAHATLIK

  • ŞIKLIK

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İnsanlık için hayati önem arz eden çevreyi korumak POLETTO’nun temel politikasıdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteriden gelen talepleri planlı,zamanında,uluslararası standartlara uygun şekilde üretken,çevre ve insan sağlığı ile ilgili uygar toplumların alması zorunlu her türlü önlemi almak iç ve dış rekabet koşulları da dikkate alınmak suretiyle maliyetinin en düşük seviyede tutulmaları kalite politikalarımızın genel temelini oluşturur.

ÜRÜN ANLAYIŞI

Çağdaş ekonomik ,farkı ayırt edebilir, gerek üretim teknolojisi ve gerekse sanatsal dizaynı ön planda tutan ürün anlayışı.

MARKA ANLAYIŞI

Marka sorumluluğunun bilincinde hareket etmek suretiyle müşterilerin bekletisinin tam karşılığını ekonomik olarak elde edilmesine olanak vermek.

MÜŞTERİ ANLAYIŞI

Bizimle çalışmak isteyen tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beğenilerini karşılayarak memnuniyetlerini sürekli kılmak.